Nasz Sklep
Autorzy
Autorzy:
Ciro Marchetti

Ciro Marchetti – prezes Graform International i absolwent ekskluzywnej Croydon College of Art. Prowadzi warsztaty i wykłady oraz kontynuuje doskonalenie swojego wizjonerskiego stylu artystycznego. Laureat wielu prestiżowych nagród, m. in. Digital Canvas Awards czy Macworld expo digital art competition.

Po karierze zawodowej jako partner firmy graficznej, która pracowała w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych, Ciro Marchetti poświęcił w ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej czasu na swoje osobiste ilustracje. Korzystając ze swojego preferowanego obecnie cyfrowego medium, Ciro wyprodukował trzy talie Tarota. Pozłacany Tarot, Tarot Marzeń i Dziedzictwo Boskiego Tarota.

W ciągu ostatnich kilku lat został uhonorowany pięcioma nagrodami dla guru programu Photoshop oraz trzykrotnym laureatem światowego konkursu Photoshop w różnych kategoriach, w tym zdobywcą nagrody głównej na początku tego roku. Również trzykrotnie nagradzany finalista międzynarodowego konkursu sztuki cyfrowej Macworld Expo.


Diana Cooper

Urodziłam się 7 września 1940 r. W Himalajach dokładnie w tej samej chwili, w której pierwsza bomba spadła na Londyn. Zostałam wysłana, aby przynieść światło, aby przeciwdziałać ciemności po drugiej stronie świata. Oczywiście przeszłam przez Zasłonę Amnezji i nic o tym nie wiedziałam. Moje życie było bardzo zwyczajne. Nie miałam poczucia własnej wartości ani pewności siebie. Nie miałam też żadnego pochodzenia religijnego, psychicznego ani duchowego.

Kiedy miałam 42 lata, rozwiodłam się i byłam na absolutnym dnie. Nie było sposobu, by zawrócić, więc wezwałam wszechświat o pomoc. Krzyknęłam: „Jeśli coś tam jest, pokaż mi się - masz godzinę”. Natychmiast piękny złoty wysoki anioł o wysokości sześciu stóp stanął przede mną i wyciągnął mnie z ciała fizycznego. Lecieliśmy razem i pokazywał mi wiele rzeczy. W końcu przelecieliśmy razem nad salą pełną ludzi z tęczowymi aurami i powiedział mi, że jestem na platformie, bo mam być nauczycielem duchowym. Godzinę później sprowadził mnie z powrotem.

Nawet potem często czułam się beznadziejnie i zrozpaczona, ale wiedziałam, że anioły czekają na mnie. Wyszkoliłam się, aby zostać hipnoterapeutą i rozpocząć praktykę. Byłam świadoma aniołów wokół moich klientów, ale nie angażowałam w to.


DR DOREEN VIRTUE

Dr psychologii Doreen Virtue obdarzona jest darem jasnowidzenia i przez całe życie pracuje ze sferą anielską, czego owocem jest wiele międzynarodowych bestsellerów.

Nim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat, kierując wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia. Ostrzegł ją wtedy anioł. Od tamtej pory rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami.
Zdobyła na Uniwersytecie Chapmana dwa dyplomy z zakresu psychologii doradczej oraz tytuł doktora filozofii na uczelni California Coast University. Prowadzi warsztaty dla osób chcących nawiązać kontakt z aniołami oraz cotygodniową audycję w radio.


Silke Bader

"Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z medytacją aniołów , poczułam bardzo głęboki dotyk i uczucie przybycia. Tak zaczęła się moja duchowa podróż a poprzez liczne medytacje i seminaria coraz bardziej zetknęłam się z moim JESTEM i twórczym potencjałem.

W towarzystwie aniołów i istot świetlnych przeszłam szkolenie duchowe, które skłoniło mnie do apelowania o przekazywanie anielskich wiadomości. Bardzo mnie to spełnia w medytacjach lub indywidualnych konsultacjach anielskie przesłania gdy mogę przekazywać i towarzyszyć ludziom w odkrywaniu ich potencjału i ich boskiego JESTEM. Dzięki aniołom każda osoba ma tak wielką moc i pomoc, która może wzbogacić nasze życie w nieskończoność. Dzięki ich uzdrawiającej energii anioły pomagają nam siebie poznać, żyć i urzeczywistnić naszą prawdziwą naturę."


Colette Baron-Reid

Jest duchowo intuicyjnym doradcą , piosenkarzem, medium , pisarzem, osobowością radiową.

Urodziła się w rodzinie imigrantów europejskich i wychował się z jedną siostrą w Toronto (Kanada). Uczęszczała do Havergal College dla kobiet od przedszkola do klasy 12, a następnie uczęszczała na Carleton University w Ottawie w Ontario . W wieku 20 lat postanowiła kontynuować karierę jako piosenkarka w Toronto. W wieku 28 lat profesjonalnie zaczęła wykonywać intuicyjne odczyty.


Toney Brooks

Metafizyk i były dyrektor telewizyjny Toney Brooks urodził się i wychował w Alabamie, a obecnie mieszka w Heartland USA. Mieszkał także w Kornwalii w Wielkiej Brytanii, gdzie opublikował książkę o królu Arturze, a także we Włoszech i byłej Jugosławii.

Jego zainteresowania naukowe obejmują duchowość, mistycyzm, badania świadomości, kosmologię, zunifikowaną fizykę oraz psychologię jungowską i anomalną, szczególnie w odniesieniu do dynamiki między tarotem a zbiorowymi nieświadomymi archetypami. Posiada doktorat z antropologii kultury metafizycznej i certyfikat duchowego doradcy (CSC).


Aleister Crowley

Był okultystą, mistykiem, alpinistą i szachistą. Napisał wiele książek nawiązujących do synkretycznego mistycyzmu - Thelma. Urodzony w rodzinie bogatego piwowara. Jego ojciec był bardzo surowy, był jednym przywódców odłamu braci plymuckich. Poza tym wymuszał na Edwardzie uczenia się na pamięć obszernych fragmentów Biblii. Rozwinęło to zdolności mnemniczne chłopca i znacznie wpłynęło na jego przyszłe życie, zwłaszcza "Apokalipsa wg św. Jana". Aleksander nazywał ten okres "dzieciństwem w piekle". Z powodu tych wspomnień Crowley zraził się do religii. W wieku 14 lat miał nieszczęśliwy wypadek z petardą własnej produkcji, po którym przez cztery dni był nieprzytomny. Zdarzenie to wielu badaczy wiązało z medialnymi zdolnościami Crowleya.


David GJ Fontana

Był brytyjskim psychologiem, parapsychologiem i pisarzem. Był profesorem psychologii na uniwersytecie w Cardiff a także profesorem wizytującym na Uniwersytecie John Moores i University of Algarve.

Fontana wraz z Ingrid Slack i Martinem Treacy w 1996 r. Utworzyli Sekcję Psychologii Transpersonalnej w Brytyjskim Towarzystwie Psychologicznym, dodając wiarygodności akademickiej tej szkole myślenia na marginesie psychologii akademickiej. Pisał na takie tematy jak buddyzm, medytacja, marzenia, symbole, psychologia religii, chrześcijaństwo i przetrwanie.


Liz Greene

Liz Greene cieszy się dużym uznaniem astrologów na całym świecie, zarówno zawodowych, jak i nieprofesjonalnych. Jest płodną autorką książek i różnych publikacji, przyczyniając się do kształtowania współczesnej astrologii psychologicznej.

Posiada doktorat z psychologii (od 2010 r.) Z historii i jest wykwalifikowanym analitykiem jungowskim. Posiada również dyplom z poradnictwa w Centre for Transpersonal Psychology w Londynie oraz dyplom z Wydziału Studiów Astrologicznych, którego jest dożywotnim Patronem.


Esther i Jerry Hicks

Amerykańskie małżeństwo i odkrywcy Prawa Przyciągania, a także bestsellerowi autorzy New York Timesa. W 1986 roku, gdy Esther doświadczyła przekazu słownego od tajemniczego bytu zwanego Abrahamem, podekscytowani jasnością i praktycznością przekazanego im słowa, zaczęli ujawniać swoje niesamowite doświadczenie garstce bliskich współpracowników.

Uznając praktyczne rezultaty otrzymywane przez nich samych, a także innych ludzi stosujących Prawo Przyciągania, Esther i Jerry podjęli decyzję, aby udostępnić nauki Abrahama, docierając tym samym do szerszego kręgu odbiorców, poszukujących sposobu na szczęśliwe życie.


Ulrike Hinrichs

Ulrike Hinrichs Kern pracuje jako duchowy nauczyciel, artysta i autor. Sprzedał już ponad 200 000 książek, zestawów kart i ebooków na całym świecie.

W swojej pracy kierują nią aniołowie, archaniołowie, wniebowstąpieni mistrzowie i boskie energie łaski. „Holy Room” otwiera się w jej wydarzeniach, a uczestnicy doświadczają głębokich procesów uzdrawiania, cudów i energii odkupienia.


Dharmachari Nagaraja

Dharmachari Nagaraja jest praktykującym buddystą od ponad 20 lat. Wcześniej był szefem Covent Garden Meditation Centre w Londynie i stałym prezenterem w Pause for Thought BBC Radio 2 z Terry Woganem. Obecnie mieszka w Glasgow, gdzie pracuje jako psychoterapeuta psychosyntezy i uczy poradnictwa na University of Glasgow.


Gerd Ziegler

Gerd Ziegler jest jednym z pionierów w dziedzinie podstawowej świadomości, transformacji i samopoznania jako nauczyciel świadomości, instruktor i autor książek. Całe swoje życie poświęcił pracy z ludźmi, aby im pomóc się odnaleźć i rozwijać ich najwyższy potencjał. W jego projektach seminaryjnych uczestniczyło od dziesięcioleci wielu entuzjastycznych uczestników z całego obszaru niemieckojęzycznego.

"Zachęcam was, byście zgłębili swoją wewnętrzną prawdę i odpowiedzieli jasno i mocno na wezwanie waszego serca i duszy. To otwiera w tobie przestrzeń dla mocy twojej istoty, w której osadzone jest twoje życie. To właśnie nazywamy przebudzeniem dla SAMYCH SIEBIE lub narodzinami nowej rzeczywistości."